Ako chudnúť vďaka malinám?

Maliny. Lahodné a zdravé ovocie s vysokým obsahom vlákniny, vitamínu C a s minimálnym obsahom tuku a kalórií. Tiež ich milujete? Potom bude pre Vás príjemným prekvapením, že maliny sú nielen mimoriadne chutné, ale majú pozitívny vplyv aj na zdravie a krásu. A majú ešte ďalší, naozaj významný, benefit. Pomáhajú pri znižovaní hmotnosti!

Čerstvé maliny ako pomoc pri chudnutí

Vďaka vláknine, ktorú maliny obsahujú, sa zrýchľuje metabolizmus človeka a zlepšuje sa trávenie. A to vedie k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov. Preto ak cvičíte a snažíte sa schudnúť, určite by ste do svojho jedálnička mali zaradiť práve maliny. Dopriať si môžete pokojne aj plný hrnček. Vláknina Vás zasýti a pritom prijmete iba čosi okolo 50 kalórií, no žiadny tuk.

chudnutie s malinami

Čerstvé maliny však obsahujú ešte ďalšiu zložku, ktorá má významný vplyv na znižovanie hmotnosti. Tou je ketón. Je to prírodná chemická zložka, ktorú okrem malín obsahuje aj iné bobuľovité ovocie. No v malinách sa nachádza vo väčšom množstve. Malinový ketón sa používa na zväčšenie svalovej hmoty, na rýchlejšie spaľovanie tukov a podporu metabolizmu. Ak však nechcete hltať maliny na kilá, malinový ketón môžete prijímať aj vo forme tabliet.

chudnutie s malinami

Extrakt z malín – malinový ketón

Výhodou malinového ketónu je to, že je čisto prírodný. Preto sa nemusíte obávať prijímať ho vo forme tabliet. Ideálne je, ak je malinový ketón v kombinácii s ďalšími prírodnými „spaľovačmi tukov“, ako napríklad zelený čaj, plody acai, africké mango, či morské riasy. Práve takouto ideálnou kombináciou je Maliny slim komplex. V jednej kapsule prijmete toľko ketónu, koľko by ste do tela dostali zjedením 1000 plodov červených malín. A to asi nie je možné, však? Na zrýchlenie metabolizmu a rýchlejšie spaľovanie tukov je teda ideálnym pomocníkom komplex účinných zložiek – Maliny slim. p>Nežiaduce úcinky sa prejavújú culostou, nespavostou a tiež môžu výrazne zvýšit tlak krvi (možné srdcové zlyhanie). A k tomu vedú k nesústredenosti, nepokojnosti a k zvýšenému poctu chýb v práci.

Nepočítajte však s tým, že iba užívanie malinového ketónu Vám zabezpečí stratu hmotnosti. Tak ľahko to určite nepôjde. Potrebná je i dostatočná fyzická aktivita a zdravá strava. V spojení s užívaním malinového ketónu sa však k svojej vysnívanej postave dostanete omnoho skôr a určite jednoduchšie!

© 2020 Chudnutie